Objednat knihu

Blog

Video prezentace knihy

Křest knihy epopej

Slovanská epopej není jen cyklus obrazů, ale i nevšední kniha, která je plná superlativů, je to skutečný unikát. Luxusní velkoformátovou publikaci tvoří detailní snímky Slovanské epopeje, pořízené špičkovou fotografickou technologií, kterou doprovázejí texty předních historiků, kurátorů a filozofů. 

Vernisáž v pražském Klementinu

Kniha byla poprvé představena veřejnosti na konci dubna na vernisáži v pražském Klementinu. Symbolicky po sto letech se Muchova epopej vrátila na místo, kde ji mohli lidé poprvé obdivovat na výstavě v roce 1919. Vernisáže se účastnila i patronka knihy, Muchova vnučka Jarmila Mucha Plocková.

Vernisáž knihy navštívily v Klementinu desítky lidí. Mohly si prohlédnout knihu, ale i shlédnout jedinečné taneční představení inspirované Slovany a Muchovou Epopejí.

Kromě vernisáže díla proběhla i tisková konference. Moderoval ji herec a režisér Vojta Kotek. Účastnil se jí autor knihy fotograf J. W. Drnek, ale i zástupci Národní knihovny v Praze, nakladatelského domu Albatros Media a Galerie hl. m. Prahy.

Galerie

Kniha epopej s artefakty   Kniha epopej s certifikátem pravosti    Křest knihy epopej  Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej   Křest knihy epopej